Hakim ve savcı adaylarının görev yeri belli oldu

Hakim ve savcı adaylarının görev yeri belli oldu

Hakim ve savcı adaylarının görev yeri belli oldu

Hâkimler ve Savcılar Yüksek KuruluBaşkanlığından:

Adli yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nca 22.08.2013tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu'nun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

KARAR : 22.08.2013 2013/ 1563

ADLİ YARGI HÂKİM ve SAVCI ADAYLARI

2. derecenin 2. kademesi (1210-3600) göstergesi ile;

1. 153622 Çorum Adli Yargı Hâkim adayı Sefa Er Gelibolu (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

3. derecenin 2. kademesi (1065-3000) göstergesi ile;

2. 153611 K.Maraş Adli Yargı C. savcı adayı Ökkeş A.Karcı Bayramiç (Çanakkale) C. Savcılığı'na,

3. 153529 Aydın Adayı Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mulıammed Uysal Giresun C. Savcılığı'na,

3. derecenin 1. kademesi (1020-3000) göstergesi ile;

4. 153623 Ankara Adli Yargı C. savcı adayı Muhammed Güner Altıntaş (Kütahya) C, Savcılığı'na,

5. derecenin 2. kademesi (865-2200) göstergesi ile;

5. 95548 Manavgat Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet Güzel Bafra Hâkimliği'ne,

5. derecenin 1. kademesi (835-2200) göstergesi ile;

6. 94118 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Asım Kaya Fatsa (Ünye) C. Savcılığı'na,

6. derecenin 2. kademesi (785-1600) göstergesi ile;

7. 99314 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hasan Ak Malatya C. Savcılığı'na,

8. 153618 Silifke Adli Yargı Hâkim adayı Fatih Akhan Devrekâni (Kastamonu) Hâkimliği'ne,

7. derecenin 2. kademesi (720-1500) göstergesi ile;

9. 153610 Adana Adli Yargı Hâkim adayı Ortaç Özsin Ereğli (Konya) Hâkimliği'ne,

10.153608 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Şeyhmus Işık Torul (Gümüşhane) Hâkimliği'ne, 11.124597 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ömer Yalçmkaya Şuhut (Afyonkarahisar) Hâkimliği'ne, 12.153612 Sincan Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mehmet Hakan Karakurt Kozan C. Savcılığı'na, 13. 139136 Sivas Adli Yargı Hâkim adayı Tahir Akgül Biga (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

14.153620 Tokat Adli Yargı Hâkim adayı Nagihan Cihangir Görele (Giresun) Hâkimliği'ne,

15.117880 Yalova Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hanifı Koç Sarıveliler (Ermenek) C. Savcılığı'na,

7. derecenin 1. kademesi (705-1500) göstergesi ile;

16.153619 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Davut Arkaç Burdur Hâkimliği'ne,

17.153621 Elazığ Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdulsamed Barman Trabzon C. Savcılığı'na,

18.153617 İstanbul Anadolu Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Serkan Ucuzcu Giresun C. Savcılığı'na,

8. derecenin 2. kademesi (675-1300) göstergesi ile;

19. 153606 Bursa Adli Yargı Hâkim adayı Murat Işık Manisa Hâkimliği'ne,

20. 153615 İsparta Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Güray Selçuk Yıldız Elazığ C. Savcılığı'na,

21. 153607 İstanbul Adli Yargı C. savcı adayı Ahmet Kaya Mustafakemalpaşa (Bursa) C. Savcılığı'na,

22. 153244 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Oğuzhan İlhan Yeşilova (Burdur) C. Savcılığı'na,

23. 153000 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Bilge Nur Çağlayan Muş Hâkimliği'ne,

8. derecenin 1. kademesi (660-1300) göstergesi ile;

24.153560 Adana Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Erhan Yardımcı Gaziantep C. Savcılığı'na, 25.151155 Amasya Adli Yargı Hâkim adayı Sevcan Akel Mersin Hâkimliği'ne, 26. 153314 Amasya Adli Yargı Hâkim adayı Firuze Bıyık Şanlıurfa Hâkimliği'ne, 27.153112 Amasya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet Bıyık Şanlıurfa C. Savcılığı'na, 28.153042 Amasya Adli Yargı Hâkim adayı Cüneyt Azap Çamardı (Niğde) Hâkimliği'ne, 29.153304 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muhammet Sacit Köseoğlu Muğla Hâkimliği'ne, 30.153562 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Faik Yaşar Manyas (Bandırma) Hâkimliği'ne,

31.153542 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Firdevs Yakut İnegöl Hâkimliği'ne,

32.153260 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muammer Gökgözlüoğlu Sinop Hâkimliği'ne,

33.153539 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Halis Vanlı Yozgat Hâkimliği'ne,

34.153417 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Muhteşem Özyılmaz Kurtalan (Siirt) Hâkimliği'ne,

35.153536 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatma Ünal Ceyhan Hâkimliği'ne,

36.153144 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hatice Şevde Çelik Giresun Hâkimliği'ne,

37.153336 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Nurten Orhan Şenkaya (Oltu) Hâkimliği'ne,

38.153288 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Çisel Koksal İskilip (Çorum) Hâkimliği'ne,

39.139114 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Alaattin Gülçin Didim (Söke) Hâkimliği'ne,

40.153543 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Hatice Ünal Ağrı Hâkimliği'ne,

41.153105 Ankara Adli Yargı Hâkim adayı Fatma Bayındır Keşan (Edirne) Hâkimliği'ne,

42.151192 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa Açay Serik (Manavgat) C. Savcılığı'na,

43.153469 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Semih Şimşir Yerköy (Yozgat) C. Savcılığı'na,

44.153581 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Şuayip Yiğit Balıkesir C. Savcılığı'na,

45.153224 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Müslüm Erboğa Bigadiç (Balıkesir) C. Savcılığı'na,

46.153403 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Erdi Özmen Hacıbektaş (Nevşehir) C. Savcılığı'na,

47. 153271 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Uğur Gtindoğdu Çorlu C. Savcılığı'na,

48. 153027 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Şenol Akbalık Yıldızeli (Sivas) C. Savcılığı'na,

49. 153248 Ankara Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ramazan İnan Sarıoğlan (Kayseri) C. Savcılığı'na, 50.153111 Antalya Adli Yargı Hâkim adayı Aynur Aydın Uzunköprü (Edirne) Hâkimliği'ne,

51.153238 Antalya Adli Yargı C. savcı adayı İbrahim Hamamcı Bodrum (Muğla) C. Savcılığı'na, 52.153195 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Gülşen Cunetoğlu Çanakkale Hâkimliği'ne, 53.153077 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Hatice Akyol Saray(Çorlu) (Çorlu) Hâkimliği'ne, 54.153180 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Uğur Canpolat Hozat (Tunceli) Hâkimliği'ne,

55. 153327 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Filiz Mutlu Yenişehir (İnegöl) Hâkimliği'ne,

56. 153241 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim Hatipoğlu Yozgat Hâkimliği'ne,

57. 153450 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Harun Şentepe Varto (Muş) Hâkimliği'ne,

58. 153158 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Hafit Bozyel Tokat Hâkimliği'ne, 59.153003 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Fethiye Açar Salihli Hâkimliği'ne,

60. 153587 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Methiye Yorulmaz Suşehri (Şebinkarahisar) Hâkimliği'ne

61. 153313 Bakırköy Adli Yargı Hâkim adayı Havva Kocatepe Şahin Manavgat Hâkimliği'ne,

62.153575 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Bünyamin Yıldırım Çayeli (Rize) C. Savcılığı'

63.153573 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İrfan Tepe Konya C. Savcılığı'na,

64. 153023 Bakırköy Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tolga Ayhan Çanakkale C. Savcılığı'na,

65.153613 Bandırma Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim Öztürk Çarneli (Denizli) Hâkimliği'ne,

66. 153459 Bursa Adli Yargı C. savcı adayı Muhammed S. Şentürk Sapanca (Sakarya) C. Savcılığı'na,

67. 153472 Bursa Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Alpaslan Şirin Şanlıurfa C. Savcılığı'na,

68.153461 Diyarbakır Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Turan Sarı İslâhiye (Kilis) C. Savcılığı'na,

69. 153034 Diyarbakır Adli Yargı Hâkim adayı İbrahim Akçer Malatya Hâkimliği'ne,

70. 153473 Diyarbakır Adli Yargı Hâkim adayı Rahmi Ölmez Alaşehir Hâkimliği'ne,

71. 153188 Diyarbakır Adli Yargı C. savcı adayı Hüseyin Canşi Akseki (Manavgat) C. Savcılığı'na,

72. 153001 Düzce Adli Yargı Hâkim adayı Ramazan Aydın Çemişgezek (Elazığ) Hâkimliği'ne, 73.153214 Elazığ Adli Yargı Hâkim adayı Ayşe Güneş Adana Hâkimliği'ne,

74.153208 Elazığ Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Taha Güneş Adana C. Savcılığı'na,

75.153614 Ereğli Adli Yargı Hâkim adayı Pınar Samur Edirne Hâkimliği'ne,

76. 153183 Erzurum Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Adem Çörek Bolu C. Savcılığı'na,

77. 153528 Erzurum Adli Yargı C. savcı adayı Hüseyin Topçu Silvan (Diyarbakır) C. Savcılığı'na, 78.153281 Erzurum Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Kamil Kotiloğlu Kocaeli C. Savcılığı'na,

79. 153460 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Sibel Özdemir Of (Trabzon) Hâkimliği'ne,

80. 153205 Eskişehir Adli Yargı Hâkim adayı Havva Seda Dursun Gelibolu (Çanakkale) Hâkimliği'ne,

81. 153532 Eskişehir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Murat Ünlü Karaman C. Savcılığı'na,

82. 151164 Eskişehir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Cengiz Tosun Kurşunlu (Çankırı) C. Savcılığı'

83. 153233 Eskişehir Adli Yargı C. savcı adayı Mehmet Ali Ergin Afyonkarahisar C. Savcılığı'na,

84. 153090 Eskişehir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdullah Altınbaş Didim (Söke) C. Savcılığı'n 85.153185 Gaziantep Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa Doğan Malazgirt (Patnos) Hâkimliği'ne,

86. 153124 Hatay Adli Yargı Hâkim adayı Nesibe Gül Polat Düzce Hâkimliği'ne,

87. 153162 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Sevgül Çete Anamur (Silifke) Hâkimliği'ne,

88. 153142 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ahmet Demir Ürgüp (Nevşehir) Hâkimliği'ne,

89. 153151 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Semiha Merve Bozer İmranlı (Sivas) Hâkimliği'ne,

90. 153187 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Aykut Doğanay Sason (Batman) Hâkimliği'ne,

91. 153186 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Hülya Çuhadar Sivas Hâkimliği'ne,

92.153277 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Leyla Konuksever Keçiborlu (İsparta) Hâkimliği'ne,

93.153209 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Bilgin Ergüder Ceylânpınar (Şanlıurfa) Hâkimliği'ne, 94.153037 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Burak Ayvaz Batman Hâkimliği'ne,

95.153429 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Abdulkadir Şahan Simav (Uşak) Hâkimliği'ne, 96.153535 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet Üre Söke Hâkimliği'ne, 97.153160 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Ertuğ Demirtaş Bafra Hâkimliği'ne,

98.153462 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Saime Şahin Karayazı (Erzurum) Hâkimliği'ne, 99.153175 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Merve Çil Erdek (Bandırma) Hâkimliği'ne,

100. 153302 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Neslihan Ak Malatya Hâkimliği'ne,

101. 153098 İstanbul Adli Yargı Hâkim adayı Dilek Atıcı Ereğli(Zonguldak) (Zonguldak) Hâkimliği'ne,

102. 153176 İstanbul Adli Yargı C. savcı adayı Adnan Doğan Yüksekova (Hakkâri) C. Savcılığı'na,

103. 153561 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Tuğba Uçak Nazilli C. Savcılığı'na,

104. 153569 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ergün Yavuz Samandağ (Hatay) C. Savcılığı'na

105. 153402 İstanbul Adli Yargı C. savcı adayı Mehmet Akif Sevim Kızıltepe (Mardin) C. Savcılığı'na,

106. 153557 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yasin Yanar Tarsus C. Savcılığı'na,

107. 153085 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Kenan Alpay Diyarbakır C. Savcılığı'na,

108. 153021 İstanbul Adli Yargı C. savcı adayı Mustafa Ardahan Yenice (Çanakkale) C. Savcılığı'na,

109. 151191 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Ahmet Şahin Renk Kayseri C. Savcılığı'na,

110. 139026 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmet Eşme Şanlıurfa C. Savcılığı'na,

111. 153571 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Burak Yıldırım Akhisar C. Savcılığı'na,

112. 153110 İstanbul Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İbrahim Bekar Samsun C. Savcılığı'na,

113. 153031 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Müge Akbıyık Mersin Hâkimliği'ne,

114. 153337 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Muzaffer Oral Kumluca (Elmalı) Hâkimliği'ne,

115. 153220 İstanbul Anadolu Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Aydın Ertek İskenderun C. Savcılığı'na,

116. 153479 İstanbul Anadolu Adli Yargı C. savcı adayı Bayram Örenci Gemlik (Bursa) C. Savcılığı'na,

117. 153289 İstanbul And. Adli Yargı Hâkim adayı Bünyamin Karakaş Dursunbey(Balıkesir)Hâkimliği'ne,

118. 153583 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Mehmet E. Yüceer Kahramanmaraş Hâkimliği'ne,

119. 153540 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hâkim adayı Furkan Enes Ünal Pertek (Tunceli) Hâkimliği'ne,

120. 153339 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Sadık Orhan Karabük C. Savcılığı'na, 121.153290 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hilmi Körpekaya Osmaniye C. Savcılığı'na,

122. 153458 İzmir Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı İsmail San Hani (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

123. 153118 K.Maraş Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Osman Çam Şebinkarahisar C. Savcılığı'na,

124. 151174 Kayseri Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hikmet S. Tufanbeyli (Kozan) C. Savcılığı'na,

125. 153616 Kırşehir Adli Yargı Hâkim adayı Sevil Karakuş Sürmene (Trabzon) Hâkimliği'ne,

126. 153106 Konya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Abdülbaki Ay Bafra C. Savcılığı'na,

127. 151179 Konya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Emre Altun Aksaray C. Savcılığı'na,

128. 153551 Konya Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Akif Taşdemir Bodrum (Muğla) C. Savcılığı'na,

129. 153094 Konya Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf Atçeken Bulanık (Patnos) Hâkimliği'ne,

130. 153545 Muş Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Onur Yalçın Adana C. Savcılığı'na,

131. 151188 Oltu Adli Yargı Hâkim adayı Huriye Teke Erdemli (Mersin) Hâkimliği'ne,

132. 153475 Ordu Adli Yargı Hâkim adayı Sefa Öner Kumluca (Elmalı) Hâkimliği'ne,

133. 153044 Rize Adli Yargı Hâkim adayı Hasret Bahar Akkuş Didim (Söke) Hâkimliği'ne,

134. 153541 Sakarya Adli Yargı C. savcı adayı Yasin Emre Turgut Gazipaşa (Alanya) C. Savcılığı'na,

135. 153069 Salihli Adli Yargı Hâkim adayı Mustafa Aktürk Afşin (Elbistan) Hâkimliği'ne,

136. 153317 Salihli Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Mustafa Kolay Tatvan (Bitlis) C. Savcılığı'na,

137. 153079 Salihli Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Hüseyin Oğuz Aslan Bursa C. Savcılığı'na,

138. 153329 Sincan Adli Yargı Hâkim adayı İlhan Narçin Çine (Aydın) Hâkimliği'ne,

139. 153058 Sincan Adli Yargı Hâkim adayı Ramazan Aksakal Uşak Hâkimliği'ne,

140. 153301 Sincan Adli Yargı Hâkim adayı Yusuf Köse Doğanşehir (Malatya) Hâkimliği'ne,

141. 153287 Sincan Adli Yargı Hâkim adayı Elif Katfar Ağrı Hâkimliği'ne,

142. 153242 Sincan Adli Yargı Hâkim adayı Gözde Karakaya Şanlıurfa Hâkimliği'ne,

143. 153245 Sincan Adli Yargı Hâkim adayı Semra Gödelek Çoşğuıı Aliağa (Karşıyaka) Hâkimliği'ne,

144. 153126 Yalova Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Habip Çapar Şirvan (Siirt) C. Savcılığı'na,

145. 153574 Yalova Adli Yargı Cumhuriyet savcı adayı Yusuf Toltar Sakarya C. Savcılığı'na,

Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.


TümüDiğer Başlıklar